/Files/images/DSC031425555.JPG Бібліотека на сьогодні – важливий та необхідний заклад соціокультурної сфери. Стрімкий розвиток інформаційних технологій на сучасному етапі зумовлює інноваційні перетворення в усіх сферах людської діяльності, що, у свою чергу, потребує оперативного та повного інформаційного забезпечення цих процесів. Найбільший потенціал для цього є у публічних бібліотек, які завжди виконували роль посередників між людиною та інформацією.

Пирятинська центральна районна бібліотека постійно прагне до повноцінного задоволення запитів своїх користувачів, поповнення фондів новими книгами, передплати якомога більшої кількості періодичних видань, придбання комп’ютерів, успішної проектної діяльності та впровадження інноваційних форм роботи. Наша бібліотека – сучасний заклад, який завдяки перемозі у конкурсі «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» надає нові послуги з використанням інформаційних технологій.

Сьогодні центральна районна бібліотека прагне до модернізації всіх сфер своєї діяльності та наполегливо рухається вперед до поставлених цілей – працювати на благо місцевої громади. Вона є не лише центральним сховищем творів друку, а й осередком їх популяризації, використовує різноманітні форми роботи з краєзнавчою літературою, надає методичну допомогу сільським бібліотекам-філіям району, проводить інформаційно-бібліографічну роботу.
Фонд бібліотеки універсальний за змістом і налічує понад 44152 тис. примірників книг, брошур, періодичних видань. Щороку обслуговуємо близько 2739 читачів, Ми радо відкриваємо двері для всіх бажаючих поглибити свої знання про традиції українського народу, національну культуру, розбудову української державності, скарбниці світової культури, досягнення науки, техніки, виробництва та надаємо такі найбільш поширені нові послуги: навчаємо комп’ютерній грамотності; зв’язок з рідними і друзями по Скайпу в інших містах та за кордоном; спілкування в соціальних мережах; правові консультації, зокрема з питань пенсій, соціального захисту тощо.

Кiлькiсть переглядiв: 266

Коментарi