• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Події
  • Ярмарок «Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє»

Міжрегіональний ярмарок «Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє».

/Files/images/P1080073.JPG 3 - 4 липня 2013 року у Науковій бібліотеці ДВНЗ «Українська академія банківської справи НБУ» Українською бібліотечною асоціацією був проведений перший міжрегіональний ярмарок «Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє».

На ярмарку було ознайомлено учасників з кращих бібліотечними інноваціями, популяризовано проекти, які бібліотеки України впроваджують у співпраці з державними закладами, службами та громадськими організаціями на благо громади.

Ярмарок відбувся за ініціативи та підтримки програми «Бібліоміст», яка є партнерською роботою IREX, Фундації Білла та Мелінди Гейтс і Міністерства культури України, за участю Сумської, Київської, Полтавської та Чернігівської областей.

Пирятинська централізована бібліотечна система стала переможницею ІІІ раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до мережі Інтернет» в рамках програми «Бібліоміст».

/Files/images/Безымянный.jpgВікторійська сільська бібліотека-філія підготувала експозицію інноваційниго бібліотечниго проекту «Сільська бібліотека – осередок порозуміння», який переміг у конкурсному відборі. Бібліотекар Пазюк Н.Ю. проводить інформаційно-просвітницькі семінари на тему «Розширення правових можливостей населення» та презентаційні зустрічі для місцевої громади. . В результаті дії даного проекту бібліотека поліпшила своє матеріальне становище – був проведений поточний ремонт за кошти надані місцевими спонсорами під даний проект, 211 жителів села Вікторії отримали рекомендаційні консультації, які допомогли оформити необхідні документи для вирішення правових потреб, збільшилась кількість користувачів бібліотека, підвищився рівень правової захищеності мешканців села Вікторії.

/Files/images/№2.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 344

Коментарi