• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Події
  • Ярмарок «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади»

Ярмарок бібліотечних інновацій «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади»

/Files/images/IMG_7813.jpg 21-22 травня 2012 року у Києві в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» та Національній парламентській бібліотеці України відбувся Ярмарок бібліотечних інновацій «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади», в якому взяли участь начальник відділу культури і туризму Пирятинської районної державної адміністрації Білоброва Т.М. та директор Пирятинської ЦБС Артюхова В.М., як переможці третього раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету ІІІ» програми «Бібліоміст».

З вітальними словами на урочистому відкритті Ярмарку виступили Матей Новак- директор програми «Бібліоміст»; Тимофій Кохан- заступник Міністра культури України; Джон Ф. Теффт- посол США в Україні; Андрій Курков- письменник, голова Консультаційної ради програми «Бібліоміст»; Сірі Освальд- головний менеджер ініціативи «Глобальні бібліотеки» Фундації Білла та Мелінди Гейтс; Віталій Кличко- співзасновник Фонду братів Кличків.

Експозиція Ярмарку складалася з тематичних кварталів, у яких бібліотеки та громадські організації з усієї України демонстрували свої інноваційні послуги, спрямовані на розвиток місцевих громад а також стендів партнерів програми «Бібліоміст»: Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Програми сприяння парламенту України (ПСП ІІ) та Української бібліотечної асоціації (УБА).

Під час Ярмарку функціонувала виставка-презентація бібліотек, які надають найкращі інноваційні послуги та стали переможцями попереднього раунду програми «Бібліоміст». Переможців було відзначено під час закриття церемонії Ярмарку.

Одночасно з експозицією працювали секції в Українському домі та Національній парламентській бібліотеці України.

В церемонії підведення підсумків та вручення нагород бібліотекам, які зайняли призові місця у виставці-презентації, взяли участь: Микола Томенко- Заступник Голови Верховної ради України; Дмитро Шимків- Генеральний директор «Майкрософт» в Україні; Ірина Шевченко- Президент Української бібліотечної асоціації; Матей Новак- директор програми «Бібліоміст». Також відбулося вручення нагород за кращі стенди та короткометражні фільми, подані на конкурс «БібліоКіноФест».

У делегації з Пирятина про Ярмарку залишились дуже приємні, неповторні і незабутні враження.


Кiлькiсть переглядiв: 264

Коментарi