29 січня- день пам`яті Крут

2014-01-29

/Files/images/dve_tisyachi_chetyirnadtsyat/den_pamyati_krut/DSCN1934.JPG

29 січня 2014 року в центральній районній бібліотеці була проведена патріотична година,присвячена вікопомній події- трагедії битви під Крутами, під назвою: “Нема любові понад ту, що окропила кров`ю Крути”.

/Files/images/dve_tisyachi_chetyirnadtsyat/den_pamyati_krut/DSCN1952.JPG

Розпочинаючи захід ведуча- бібліотекар I категорії читального залу Слинько Любов Олександрівна розповіла про тих молодих юнаків-студентів, які загинули на полі бою під Крутами, віддавши своє молоде життя за нашу незалежну Батьківщину. Запросила всіх присутніх вшанувати пам`ять українських юнаків, що полягли в бою під Крутами хвилиною мовчання.

/Files/images/dve_tisyachi_chetyirnadtsyat/den_pamyati_krut/DSCN1940.JPG Далі вчитель історії і права з/о школи №4 Бабич Галина Михайлівна розповіла про передумови, що виникли в молодій Українській державі на той час і разом із ученицями 11-Б класу Дубініною Анастасією та Гуленко Анастасією провели презентацію по історичній битві під Крутами.

/Files/images/dve_tisyachi_chetyirnadtsyat/den_pamyati_krut/DSCN1943.JPG

/Files/images/dve_tisyachi_chetyirnadtsyat/den_pamyati_krut/DSCN1946.JPG В ході презентації Копорх Тетяна, Півень Валентин, Олефіренко Олексій та Дедова Руслана прочитали вірші: М.Гук-Щербака “ На зламі двох тисячоліть”, В.Яніва “Крути”,П.Тичини “Пам`яті Тридцяти”, В. Криволапа “Любить Україну” .

/Files/images/dve_tisyachi_chetyirnadtsyat/den_pamyati_krut/DSCN1948.JPG

На закінчення Любов Олександрівна познайомила присутніх із виставкою книг, газетних та журнальних матеріалів “Вічна слава в кетягах калини”, яка організована в бібліотеці, та розповіла про нашого земляка Аверкія Гончаренко, який прийняв бій під Крутами і лише чудом залишився живим у тому нерівному бою.

/Files/images/dve_tisyachi_chetyirnadtsyat/den_pamyati_krut/DSCN1954.JPG

/Files/images/dve_tisyachi_chetyirnadtsyat/den_pamyati_krut/DSCN1957.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 248

Коментарi