27 січня міжнародний день па`яті жертв Голокосту.

2014-01-27

/Files/images/DSCN1848.JPG

27 січня 2014 року в центральній районній бібліотеці для дорослих проведений урок патріотичного виховання під назвою: «Згадаймо все, пам`ятаємо всіх», присвяченого міжнародному дню па`яті жертв Голокосту.

В читальному залі була представлена виставка документів, фото, книг та газетних матеріалів, під назвою: «Пам`ять заради майбутнього».

/Files/images/dve_tisyachi_chetyirnadtsyat/golokost/DSCN1829.JPG

На заході були запрошені старшокласники загальноосвітньої школи №4, які уважно слухали розповіді виступаючих.

/Files/images/dve_tisyachi_chetyirnadtsyat/golokost/DSCN1828.JPG

Ропочала урок патріотичного виховання ведуча-бібліотекар читального залу Слинько Л.О, яка розповіла, про ті страшні злодіяння, які створили нацисти в концентраційних таборах смерті людям єврейської національності і всіх військово-полонених, хто потрапляв до них під час 2-ї світової війни 1941-1945 роках.

/Files/images/dve_tisyachi_chetyirnadtsyat/golokost/DSCN1835.JPG Потім видуча надала слово директору Пирятинського краєзнавчого музею- Купріян Наталії Геннадіївни яка повела про страшні часи голокосту у нашому краї.

/Files/images/dve_tisyachi_chetyirnadtsyat/golokost/DSCN1841.JPG Далі ведуча запросила до слова краєзнавця, ветерана праці, автора книги «Пирогова Левада», яка присвячена світлій пам`яті мирних жителів Пирятинського та Гребінківського районів- жертвам фашистського голокосту- Миленка Василя Степановича. Саме він збирав матеріали, спілкувався із очевидцями, рідними загиблих і страчених у 1942 році в Пироговій Леваді.

/Files/images/dve_tisyachi_chetyirnadtsyat/golokost/DSCN1834.JPG В ході виступів, учні 10-А класу Нєчаєв В`ячеслав та Варакута Андрій прочитали вірші, присвячені жертвам Голокосту.

На закінчення ведуча Слинько.Л.О познайомила присутніх із матеріалами, які були представлені на виставці.

/Files/images/dve_tisyachi_chetyirnadtsyat/golokost/DSCN1846.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 177

Коментарi