«Буккросинг» у районній бібліотеці бібліотеці.

2012-04-03

/Files/images/DSCN8157.jpg

З квітня місяця 2012 року в Пирятинській центральній районній бібліотеці впроваджено для користувачів нову послугу «Буккросинг». За цей час нею скористалися понад 300 читачів нашої бібліотеки. Найбільшою популярністю вона користується у людей похилого віку.

Прочитав книгу сам – передай іншому. Книги – мандрівники. «Буккросинг», з англійської – циркуляція книг. «Буккросинг» сьогодні став популярним в 130 країнах світу і охопив близько пів мільйона людей.

Ідея проекту полягає в тому, що ви прочитали книгу і не відкладаєте її в шафу, де вона нікому уже не потрібна, а передаєте далі іншому читачеві і так по ланцюжку. Виходить так, що світ перетворюється в одну велику бібліотеку.

«Буккросинг» в Україні набирає популярності. В нашій бібліотеці створено спеціальні полички для самостійного обміну книг принесених читачами із своїх власних бібліотек. На кожну книгу, яка приймає участь у «Буккросингу», наклеюється спеціальний ярличок, який свідчить про те, що дана книга не загублена, а приймає участь у «Буккросингу». Черговий бібліотекар розповідає зацікавленим користувачам правила користування цією послугою. Ми сподіваємося на подальший розвиток цього проекту, завдяки якому значно зростуть увага і цікавість громадян нашого міста до книги. Запрошуємо всіх бажаючих прийняти активну участь у «Буккросингу», принести свої книги та обміняти їх на інші.

Кiлькiсть переглядiв: 347

Коментарi