• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • Вечірківській сільській бібліотеці відбулося Свято книги для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку

Вечірківській сільській бібліотеці відбулося Свято книги для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку

2013-07-17

/Files/images/SAM_3580.JPG

17 липня у Вечірківській сільській бібліотеці відбулося Свято книги для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Маленькі читачі із захопленням відгадували загадки та продовжували прислів'я. Також для них був підготований кросворд «Сторінками улюблених книжечок». Найактивнішими у виконанні цього завдання виявилися Тихолаз Надійка, Кус Наталочка, Король Іванко.

Маленькі читачі із запалом декламували віршики про книгу. Своїми здібностями вразили Петренко Матвійко, Король Світланка, Чабану Альонка та Шелемба Андрійко.

Королева та Фея Книжкового королівства – Юрчишина Юлія та Біловол Антоніна – ознайомили маленьких читачів із правилами користування книгами та очолили захоплюючу мандрівку у загадковий світ казок.

Підтримати своїх діток прийшли їхні близькі, які радо допомагали у виконанні деяких завдань. По закінченню свята солодощами пригостила всіх присутніх бібліотекар Юрчишина Любов Іванівна, яка і доклала всіх зусиль для того, щоб малеча була у захваті.

/Files/images/SAM_3560.JPGЦей захід залишив по собі у дитячих серцях море позитивних емоцій та бажання частіше відвідувати бібліотеку.

Кiлькiсть переглядiв: 187

Коментарi