Навчатися ніколи не пізно.

2013-07-17

/Files/images/DSCN3757.JPG

17 липня 2013 року в пункті публічного доступу до Інтернету Пирятинської центральної районної бібліотеки на основі співпраці з Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району розпочато тренінгові заняття факультету з основ комп’ютерної грамоти «Університету ІІІ віку» для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями. Перше заняття відвідали слухачі факультету «Основи комп’ютерної грамоти» Бусло Н.І., Потапова В.А. та Дремлюженко Л.О.

В подальшому слухачі факультету зможуть навчитися користуватися комп’ютером та мережею Інтернет, ксероксом та сканером, спілкуватися з рідними та друзями по скайпу як в Україні так і за кордоном, створити власну електронну скриньку, спілкуватися в соціальних мережах, замовити товари, ліки, квитки на всі види транспорту через мережу Інтернет.

Навчання проводяться за бажанням слухачів без перевірки отриманих знань і вмінь. В процесі навчання будуть застосовуватись як традиційні методи так і метод тренінгу. Заняття ведуть волонтери Литвинова Л.О. та Поїденчук Р.М. другої і третьої середи кожного місяця з 10 до 12 години.

Кiлькiсть переглядiв: 204

Коментарi